ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ 1ΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ 2011
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΠΡΩΤ ΜΑΘΗΜΑ ΒΑΘΜΟΣ
1 CALANCIA LENUTA CONSTANTIN 5717/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 81,75
2 KULAUZIDI MARINA IVAN 19103/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 45,75
3 TINIKASHVILI ELZA NODAR 1039/2001 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 65,00
4 ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΡΕΒΑΝΗΣ ΡΕΒΟ 19137/2008 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 75,75
5 ΑΓΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33447/2006 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 26,25
6 ΑΚΟΠΟΒΑ ΕΛΕΝΑ ΛΕΟΝΙΔ 9071/2008 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 61,75
7 ΑΛΟΥΑΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΣΗΦ 13130/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 61,00
8 ΑΜΟΥΤΣΚΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΤΖΑΧΙΤ 9417/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 86,75
9 ΑΝΤΟΝΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΟΥ ΜΙΧΑΙΛ 23209/2007 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 74,50
10 ΓΚΟΛΕΣ ΠΥΡΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 11519/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 70,25
11 ΓΚΟΥΡΟΒΑΝΟΒ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4383/2001 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 45,50
12 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 4503/2011 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 77,50
13 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ 25190/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 90,25
14 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7557/2011 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 31,00
15 ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13212/2001 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 68,50
16 ΚΟΛΕΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9877/2011 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 35,50
17 ΚΟΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26107/2006 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 59,25
18 ΚΥΡΙΑΖΗΣ (OROVEANU) ΔΑΝΙΗΛ (FLORIN - DANIEL) IOAN 24169/2000 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 13,00
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 43128/2006 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 36,00
20 ΜΑΡΤΙΝΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΕΓΚ 20735/2008 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 85,00
21 ΝΤΕΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ   ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ 1628/2011 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 83,75
22 ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31493/2005 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 44,75
23 ΜΟΥΡΑΤΧΑΝΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΒΡΑΑΜ 40572/2006 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 32,50
24 ΝΗΤΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΘΑΝΑΣ 110/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 87,50
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10372/2011 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 77,75
26 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΛΑΒΑ 36592/2007 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 75,00
27 ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 27504/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 84,50
28 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 16128/2000 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 70,00
29 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20352/2001 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 40,50
30 ΤΡΑΜΠΑ ΜΟΥΡΑΤ ΜΕΜΕΤ 19424/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 65,25
31 ΤΣΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 91/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 65,75
32 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33588/2007 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 77,25
33 ΦΡΑΓΚΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17362/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 70,25
34 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΟΥΡΙ 15353/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 57,50
35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 19150/2010 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 37,00
36 ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΑΛΙΚΟ 10148/2009 ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 28,00